XRCGB26M000F1S2BR0
מק"ט מוצר של DigiKey
490-XRCGB26M000F1S2BR0TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
490-XRCGB26M000F1S2BR0CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
490-XRCGB26M000F1S2BR0DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
XRCGB26M000F1S2BR0
תיאור
2.0X1.6MM 26.0MHZ CRYSTAL UNIT +
תיאור מפורט
26 MHz ±10ppm גבישים 6pF 60 Ohms ‎4-SMD, ללא מוליכים
מודלים EDA/CAD
XRCGB26M000F1S2BR0 דגמים
קטגוריה
ESR (התנגדות טורית שקולה)
60 Ohms
בסיסי
סדרה
טמפרטורת פעולה
-30°C ~ 85°C
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
תדר
26 MHz
יציבות התדר
±10ppm
אפיצות תדר
±10ppm
מספר מוצר בסיס
קיבוליות עומס
6pF