XRCGB27M000F3M14R0 אזל מהמלאי וניתן להזמין כהזמנה-ממתינה.
תחליפים זמינים:
אקוויוולנטים-פרמטרית
Murata Electronics
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
27 MHz ±30ppm גבישים 6pF 150 Ohms ‎4-SMD, ללא מוליכים
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.