XRCGB27M000FAN16R0
מק"ט מוצר של DigiKey
490-13457-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
490-13457-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
490-13457-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
XRCGB27M000FAN16R0
תיאור
CRYSTAL 27.0000MHZ 12PF SMD
תיאור מפורט
27 MHz ±25ppm גבישים 12pF 90 Ohms ‎4-SMD, ללא מוליכים
מודלים EDA/CAD
XRCGB27M000FAN16R0 דגמים
קטגוריה
ESR (התנגדות טורית שקולה)
90 Ohms
בסיסי
סדרה
טמפרטורת פעולה
-10°C ~ 70°C
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
תדר
27 MHz
יציבות התדר
±25ppm
אפיצות תדר
±25ppm
מספר מוצר בסיס
קיבוליות עומס
12pF