XRCGE25M000FBA1AR0
מק"ט מוצר של DigiKey
490-XRCGE25M000FBA1AR0TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
490-XRCGE25M000FBA1AR0CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
490-XRCGE25M000FBA1AR0DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
XRCGE25M000FBA1AR0
תיאור
25.0MHZ CRYSTAL UNIT +/-15PPM IN
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 17
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
25 MHz ±15ppm גבישים 6pF 100 Ohms ‎4-SMD, ללא מוליכים
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
XRCGE25M000FBA1AR0 דגמים
מאפייני המוצר
סינון מוצרים דומים
קטגוריה
ESR (התנגדות טורית שקולה)
100 Ohms
יצרן
אופן פעולה
בסיסי
סדרה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
ערכים נקובים
AEC-Q200
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
סוג
גבישMHz
מארז‏ / תיבה
תדר
25 MHz
מארז ההתקן של הספק
SMD‏-4‏ (1.6‏x‏2‏)
יציבות התדר
±35ppm
גודל / מידה
אורך 0.079‏ אינץ' x‏ רוחב 0.063‏ אינץ' (2.00 מ"מ x‏ 1.60‏ מ"מ)
אפיצות תדר
±15ppm
גובה - מקובע (מרבי)
0.028‏ אינץ' (0.70‏ מ"מ)
קיבוליות עומס
6pF