XRCGE25M000FBA1BR0
מק"ט מוצר של DigiKey
490-XRCGE25M000FBA1BR0TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
490-XRCGE25M000FBA1BR0CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
490-XRCGE25M000FBA1BR0DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
XRCGE25M000FBA1BR0
תיאור
CRYSTAL 25.0000MHZ 8PF SMD
תיאור מפורט
25 MHz ±15ppm גבישים 8pF 100 Ohms ‎4-SMD, ללא מוליכים
מודלים EDA/CAD
XRCGE25M000FBA1BR0 דגמים
ESR (התנגדות טורית שקולה)
100 Ohms
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
תדר
25 MHz
יציבות התדר
±35ppm
אפיצות תדר
±15ppm
קיבוליות עומס
8pF