XRCGE26M000FBA2AR0 | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | 26.0MHZ CRYSTAL UNIT +/-15PPM IN |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 17 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 26 MHz ±15ppm גבישים 8pF 60 Ohms 4-SMD, ללא מוליכים |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | XRCGE26M000FBA2AR0 דגמים |
קטגוריה | ESR (התנגדות טורית שקולה) 60 Ohms |
יצרן | אופן פעולה בסיסי |
סדרה | טמפרטורת פעולה -40°C ~ 125°C |
סוג גבישMHz | מארז / תיבה |
תדר 26 MHz | מארז ההתקן של הספק SMD-4 (1.6x2) |
יציבות התדר ±35ppm | גודל / מידה אורך 0.079 אינץ' x רוחב 0.063 אינץ' (2.00 מ"מ x 1.60 מ"מ) |
אפיצות תדר ±15ppm | גובה - מקובע (מרבי) 0.028 אינץ' (0.70 מ"מ) |
קיבוליות עומס 8pF |