XRCGE26M000FBA2AR0
מק"ט מוצר של DigiKey
490-XRCGE26M000FBA2AR0TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
490-XRCGE26M000FBA2AR0CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
490-XRCGE26M000FBA2AR0DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
XRCGE26M000FBA2AR0
תיאור
26.0MHZ CRYSTAL UNIT +/-15PPM IN
תיאור מפורט
26 MHz ±15ppm גבישים 8pF 60 Ohms ‎4-SMD, ללא מוליכים
מודלים EDA/CAD
XRCGE26M000FBA2AR0 דגמים
ESR (התנגדות טורית שקולה)
60 Ohms
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
תדר
26 MHz
יציבות התדר
±35ppm
אפיצות תדר
±15ppm
קיבוליות עומס
8pF