XRCGE50M000F3A1AR0
מק"ט מוצר של DigiKey
490-XRCGE50M000F3A1AR0TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
490-XRCGE50M000F3A1AR0CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
490-XRCGE50M000F3A1AR0DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
XRCGE50M000F3A1AR0
תיאור
CRYSTAL 50.0000MHZ 6PF SMD
תיאור מפורט
50 MHz ±30ppm גבישים 6pF 50 Ohms ‎4-SMD, ללא מוליכים
מודלים EDA/CAD
XRCGE50M000F3A1AR0 דגמים
ESR (התנגדות טורית שקולה)
50 Ohms
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
תדר
50 MHz
יציבות התדר
±45ppm
אפיצות תדר
±30ppm
קיבוליות עומס
6pF