XRCMD48M000F1P2AR0
מק"ט מוצר של DigiKey
490-XRCMD48M000F1P2AR0TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
490-XRCMD48M000F1P2AR0CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
XRCMD48M000F1P2AR0
תיאור
48.0MHZ CRYSTAL UNIT +/-10PPM IN
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
48 MHz ±10ppm גבישים 7pF 40 Ohms ‎4-SMD, ללא מוליכים
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
XRCMD48M000F1P2AR0 דגמים
קטגוריה
קיבוליות עומס
7pF
יצרן
ESR (התנגדות טורית שקולה)
40 Ohms
סדרה
אופן פעולה
בסיסי
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
סטטוס החלק
מוצר שהתיישן
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
סוג
גבישMHz
מארז‏ / תיבה
תדר
48 MHz
מארז ההתקן של הספק
SMD‏-4‏ (1.2‏x‏1.6‏)
יציבות התדר
±20ppm
גודל / מידה
אורך 0.063‏ אינץ' x‏ רוחב 0.047‏ אינץ' (1.60 מ"מ x‏ 1.20‏ מ"מ)
אפיצות תדר
±10ppm