CS00527-16M
מק"ט מוצר של DigiKey
644-CS00527-16MTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
644-CS00527-16MCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
644-CS00527-16MDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CS00527-16M
תיאור
CRYSTAL 16.0000MHZ 10PF SMD
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
16 MHz ±10ppm גבישים 10pF 60 Ohms ‎4-SMD, ללא מוליכים
קטגוריה
קיבוליות עומס
10pF
יצרן
ESR (התנגדות טורית שקולה)
60 Ohms
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
-20°C ~ 70°C
תדר
16 MHz
מארז ההתקן של הספק
SMD‏-4‏ (2.5‏x‏3.2‏)
יציבות התדר
±10ppm
גודל / מידה
אורך 0.126‏ אינץ' x‏ רוחב 0.098‏ אינץ' (3.20 מ"מ x‏ 2.50‏ מ"מ)
אפיצות תדר
±10ppm