CS08718-48M
מק"ט מוצר של DigiKey
644-CS08718-48MTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
644-CS08718-48MCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
644-CS08718-48MDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CS08718-48M
תיאור
CRYSTAL 48.0000MHZ 8PF SMD
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
48 MHz גבישים 8pF 50 Ohms ‎4-SMD, ללא מוליכים
קטגוריה
ESR (התנגדות טורית שקולה)
50 Ohms
מארז ההתקן של הספק
SMD‏-4‏ (1.6‏x‏2‏)
גודל / מידה
אורך 0.079‏ אינץ' x‏ רוחב 0.063‏ אינץ' (2.00 מ"מ x‏ 1.60‏ מ"מ)
תדר
48 MHz
גובה - מקובע (מרבי)
0.020‏ אינץ' (0.50‏ מ"מ)
קיבוליות עומס
8pF