CS12140-48M
מק"ט מוצר של DigiKey
644-CS12140-48MTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
644-CS12140-48MCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
644-CS12140-48MDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CS12140-48M
תיאור
CRYSTAL 48.0000MHZ 8PF SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 16
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
48 MHz ±10ppm גבישים 8pF 80 Ohms ‎4-SMD, ללא מוליכים
קטגוריה
קיבוליות עומס
8pF
יצרן
ESR (התנגדות טורית שקולה)
80 Ohms
סדרה
אופן פעולה
בסיסי
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
סוג
גבישMHz
מארז‏ / תיבה
תדר
48 MHz
מארז ההתקן של הספק
SMD‏-4‏ (1.2‏x‏1.6‏)
יציבות התדר
±75ppm
גודל / מידה
אורך 0.063‏ אינץ' x‏ רוחב 0.047‏ אינץ' (1.60 מ"מ x‏ 1.20‏ מ"מ)
אפיצות תדר
±10ppm