CS14439-76.8M
מק"ט מוצר של DigiKey
644-CS14439-76.8MTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
644-CS14439-76.8MCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
644-CS14439-76.8MDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CS14439-76.8M
תיאור
CRYSTAL WITH THERMISTOR 76.8MHZ
תיאור מפורט
76.8 MHz גבישים 7pF ‎4-SMD, ללא מוליכים
קטגוריה
קיבוליות עומס
7pF
מארז ההתקן של הספק
SMD‏-4‏ (1.2‏x‏1.6‏)
גודל / מידה
אורך 0.063‏ אינץ' x‏ רוחב 0.047‏ אינץ' (1.60 מ"מ x‏ 1.20‏ מ"מ)
תדר
76.8 MHz