CS14522-24M
מק"ט מוצר של DigiKey
644-CS14522-24MTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
644-CS14522-24MCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
644-CS14522-24MDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CS14522-24M
תיאור
CRYSTAL 24.0000MHZ 8PF SMD
תיאור מפורט
24 MHz ±15ppm גבישים 8pF 50 Ohms ‎4-SMD, ללא מוליכים
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
CS14522-24M דגמים
קטגוריה
קיבוליות עומס
8pF
יצרן
ESR (התנגדות טורית שקולה)
50 Ohms
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
-10°C ~ 75°C
תדר
24 MHz
מארז ההתקן של הספק
SMD‏-4‏ (2.5‏x‏3.2‏)
יציבות התדר
±15ppm
גודל / מידה
אורך 0.126‏ אינץ' x‏ רוחב 0.098‏ אינץ' (3.20 מ"מ x‏ 2.50‏ מ"מ)
אפיצות תדר
±15ppm