END5875A-32M
מק"ט מוצר של DigiKey
644-END5875A-32MTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
644-END5875A-32MCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
644-END5875A-32MDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
END5875A-32M
תיאור
XTAL OSC TCXO 32MHZ SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 18
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
32 MHz TCXO מתנד גביש מקוזז השפעת טמפרטורה גל סינוסי קטום מתנד 3V ‎4-SMD, ללא מוליכים
קטגוריה
מתח - הספקה
3V
יצרן
יציבות התדר
±10ppm
סדרה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 105°C
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
זרם - הספקה (מקס')
2mA