LNCD1-12M
מק"ט מוצר של DigiKey
644-LNCD1-12MTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
644-LNCD1-12MCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
644-LNCD1-12MDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
LNCD1-12M
תיאור
CRYSTAL 12.0000MHZ 8PF SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 16
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
12 MHz ±50ppm גבישים 8pF 120 Ohms 2-SMD, No Lead
קטגוריה
קיבוליות עומס
8pF
יצרן
ESR (התנגדות טורית שקולה)
120 Ohms
סדרה
אופן פעולה
בסיסי
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
-10°C ~ 70°C
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
סוג
גבישMHz
מארז‏ / תיבה
תדר
12 MHz
מארז ההתקן של הספק
2-SMD (5x3.2)
יציבות התדר
±50ppm
גודל / מידה
אורך 0.197‏ אינץ' x‏ רוחב 0.126‏ אינץ' (5.00 מ"מ x‏ 3.20‏ מ"מ)
אפיצות תדר
±50ppm