MU00389-32.768K אזל מהמלאי וניתן להזמין כהזמנה-ממתינה.
תחליפים זמינים:
דומים
NDK (NIHON DEMPA KOGYO CO., LTD)
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
דומים
קיים במלאי: 1,351
גיליון נתונים
32.768 kHz גבישים 7pF 80 kOhms 2-SMD, No Lead
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
MU00389-32.768K
מק"ט מוצר של DigiKey
644-MU00389-32.768KTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
644-MU00389-32.768KCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
644-MU00389-32.768KDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
MU00389-32.768K
תיאור
CRYSTAL 32.7680KHZ 7PF SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 16
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
MU00389-32.768K דגמים
קטגוריה
ESR (התנגדות טורית שקולה)
80 kOhms
יצרן
אופן פעולה
בסיסי
סדרה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
סטטוס החלק
פעיל
מארז‏ / תיבה
סוג
kHz גביש (מזלג כוונון)
מארז ההתקן של הספק
SMD‏-2‏ (1.2‏x‏2.05‏)
תדר
32.768 kHz
גודל / מידה
אורך 0.081‏ אינץ' x‏ רוחב 0.047‏ אינץ' (2.05 מ"מ x‏ 1.20‏ מ"מ)
קיבוליות עומס
7pF