MU00526-32.768K
מק"ט מוצר של DigiKey
644-MU00526-32.768KTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
644-MU00526-32.768KCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
644-MU00526-32.768KDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
MU00526-32.768K
תיאור
CRYSTAL 32.7680KHZ 12.5PF SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 16
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
32.768 kHz גבישים 12.5pF 70 kOhms 2-SMD, No Lead
קטגוריה
אופן פעולה
בסיסי
יצרן
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
סדרה
ערכים נקובים
AEC-Q200
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
סטטוס החלק
פעיל
מארז‏ / תיבה
סוג
kHz גביש (מזלג כוונון)
מארז ההתקן של הספק
SMD‏-2‏ (1.5‏x‏3.2‏)
תדר
32.768 kHz
גודל / מידה
אורך 0.126‏ אינץ' x‏ רוחב 0.059‏ אינץ' (3.20 מ"מ x‏ 1.50‏ מ"מ)
קיבוליות עומס
12.5pF
גובה - מקובע (מרבי)
0.035‏ אינץ' (0.90‏ מ"מ)
ESR (התנגדות טורית שקולה)
70 kOhms