MU00529-32.768K אזל מהמלאי וניתן להזמין כהזמנה-ממתינה.
תחליפים זמינים:
דומים
NDK (NIHON DEMPA KOGYO CO., LTD)
קיים במלאי: 5,561
גיליון נתונים
32.768 kHz גבישים 7pF 70 kOhms 2-SMD, No Lead
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
MU00529-32.768K
מק"ט מוצר של DigiKey
644-MU00529-32.768KTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
644-MU00529-32.768KCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
644-MU00529-32.768KDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
MU00529-32.768K
תיאור
CRYSTAL 32.7680KHZ 7PF SMD
תיאור מפורט
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
סדרה
ערכים נקובים
AEC-Q200
מארז ההתקן של הספק
SMD‏-2‏ (1.5‏x‏3.2‏)
תדר
32.768 kHz
גודל / מידה
אורך 0.126‏ אינץ' x‏ רוחב 0.059‏ אינץ' (3.20 מ"מ x‏ 1.50‏ מ"מ)
קיבוליות עומס
7pF
גובה - מקובע (מרבי)
0.035‏ אינץ' (0.90‏ מ"מ)
ESR (התנגדות טורית שקולה)
70 kOhms