NSC5021A-24.576M
מק"ט מוצר של DigiKey
644-NSC5021A-24.576MTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
644-NSC5021A-24.576MCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
644-NSC5021A-24.576MDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
NSC5021A-24.576M
תיאור
XTAL OSC XO 24.5760MHZ CMOS SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 24
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
24.576 MHz XO (סטנדרטי) CMOS מתנד 1.8V מצב המתנה (הדממה) ‎4-SMD, ללא מוליכים
קטגוריה
מתח - הספקה
1.8V
יצרן
יציבות התדר
±50ppm
סדרה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 105°C
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
זרם - הספקה (מקס')
4mA