NSC5344B-125M
מק"ט מוצר של DigiKey
644-NSC5344B-125MTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
644-NSC5344B-125MCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
644-NSC5344B-125MDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
NSC5344B-125M
תיאור
OSC XO 125MHZ LVDS 3.3V SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 24
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
125 MHz XO (סטנדרטי) LVDS מתנד 3.3V מצב המתנה (הדממה) ‎6-SMD, ללא מוליכים
קטגוריה
מתח - הספקה
3.3V
יצרן
יציבות התדר
±50ppm
סדרה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 105°C
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
זרם - הספקה (מקס')
40mA