NSC5350A-16.368M
מק"ט מוצר של DigiKey
644-NSC5350A-16.368MTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
644-NSC5350A-16.368MCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
644-NSC5350A-16.368MDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
NSC5350A-16.368M
תיאור
XTAL OSC TCXO 16.3680MHZ SMD
תיאור מפורט
16.368 MHz TCXO מתנד גביש מקוזז השפעת טמפרטורה גל סינוסי קטום מתנד 1.8V ‎4-SMD, ללא מוליכים
קטגוריה
מתח - הספקה
1.8V
יצרן
יציבות התדר
±500ppb
סדרה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 105°C
זרם - הספקה (מקס')
1.5mA