NSC5350B-26M
מק"ט מוצר של DigiKey
644-NSC5350B-26MTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
644-NSC5350B-26MCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
644-NSC5350B-26MDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
NSC5350B-26M
תיאור
XTAL OSC TCXO 26.0000MHZ SMD
תיאור מפורט
26 MHz TCXO מתנד גביש מקוזז השפעת טמפרטורה גל סינוסי קטום מתנד 1.8V ‎4-SMD, ללא מוליכים
קטגוריה
מתח - הספקה
1.8V
יצרן
יציבות התדר
±500ppb
סדרה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 105°C
זרם - הספקה (מקס')
1.5mA