NSC5391B-156.25M
מק"ט מוצר של DigiKey
644-NSC5391B-156.25MTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
644-NSC5391B-156.25MCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
644-NSC5391B-156.25MDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
NSC5391B-156.25M
תיאור
OSC XO 156.25MHZ LVDS 3.3V SMD
תיאור מפורט
156.25 MHz XO (סטנדרטי) LVDS מתנד 3.3V מצב המתנה (הדממה) ‎6-SMD, ללא מוליכים
קטגוריה
מתח - הספקה
3.3V
יצרן
יציבות התדר
±50ppm
סדרה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 105°C
זרם - הספקה (מקס')
40mA