STDCIY1-52M
מק"ט מוצר של DigiKey
644-STDCIY1-52MTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
644-STDCIY1-52MCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
644-STDCIY1-52MDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
STDCIY1-52M
תיאור
CRYSTAL 52MHZ 8PF SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 16
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
52 MHz ±10ppm גבישים 8pF 60 Ohms ‎4-SMD, ללא מוליכים
קטגוריה
קיבוליות עומס
8pF
יצרן
ESR (התנגדות טורית שקולה)
60 Ohms
סדרה
אופן פעולה
בסיסי
טמפרטורת פעולה
-30°C ~ 85°C
הרכבה משטחית
סוג
גבישMHz
מארז‏ / תיבה
תדר
52 MHz
מארז ההתקן של הספק
SMD‏-4‏ (.80‏x‏1‏)
יציבות התדר
±10ppm
גודל / מידה
אורך 0.039‏ אינץ' x‏ רוחב 0.031‏ אינץ' (1.00 מ"מ x‏ 0.80‏ מ"מ)
אפיצות תדר
±10ppm