STDCQS1-12M
מק"ט מוצר של DigiKey
644-STDCQS1-12MTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
644-STDCQS1-12MCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
644-STDCQS1-12MDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
STDCQS1-12M
תיאור
CRYSTAL 12.0000MHZ 8PF SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 15
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
12 MHz ±15ppm גבישים 8pF 120 Ohms ‎4-SMD, ללא מוליכים
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
STDCQS1-12M דגמים
מאפייני המוצר
סינון מוצרים דומים
קטגוריה
ESR (התנגדות טורית שקולה)
120 Ohms
יצרן
אופן פעולה
בסיסי
סדרה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
Digi-Reel®
ערכים נקובים
AEC-Q200
הרכבה משטחית
סוג
גבישMHz
מארז‏ / תיבה
תדר
12 MHz
מארז ההתקן של הספק
SMD‏-4‏ (2.5‏x‏3.2‏)
יציבות התדר
±50ppm
גודל / מידה
אורך 0.126‏ אינץ' x‏ רוחב 0.098‏ אינץ' (3.20 מ"מ x‏ 2.50‏ מ"מ)
אפיצות תדר
±15ppm
גובה - מקובע (מרבי)
0.024‏ אינץ' (0.60‏ מ"מ)
קיבוליות עומס
8pF