STDCRG2-16.9344M
מק"ט מוצר של DigiKey
644-STDCRG2-16.9344MTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
644-STDCRG2-16.9344MCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
644-STDCRG2-16.9344MDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
STDCRG2-16.9344M
תיאור
CRYSTAL 16.9344MHZ 8PF SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 16
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
16.9344 MHz ±20ppm גבישים 8pF 80 Ohms ‎4-SMD, ללא מוליכים
קטגוריה
קיבוליות עומס
8pF
יצרן
ESR (התנגדות טורית שקולה)
80 Ohms
סדרה
אופן פעולה
בסיסי
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
הרכבה משטחית
סוג
גבישMHz
מארז‏ / תיבה
תדר
16.9344 MHz
מארז ההתקן של הספק
SMD‏-4‏ (2.5‏x‏3.2‏)
יציבות התדר
±30ppm
גודל / מידה
אורך 0.126‏ אינץ' x‏ רוחב 0.098‏ אינץ' (3.20 מ"מ x‏ 2.50‏ מ"מ)
אפיצות תדר
±20ppm