STDCSU2-16M
מק"ט מוצר של DigiKey
644-STDCSU2-16MTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
644-STDCSU2-16MCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
644-STDCSU2-16MDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
STDCSU2-16M
תיאור
CRYSTAL 16.0000MHZ 8PF SMD
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
16 MHz ±50ppm גבישים 8pF 120 Ohms 2-SMD, No Lead
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
STDCSU2-16M דגמים
מאפייני המוצר
סינון מוצרים דומים
קטגוריה
ESR (התנגדות טורית שקולה)
120 Ohms
יצרן
אופן פעולה
בסיסי
סדרה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 150°C
Digi-Reel®
ערכים נקובים
AEC-Q200
הרכבה משטחית
סוג
גבישMHz
מארז‏ / תיבה
תדר
16 MHz
מארז ההתקן של הספק
2-SMD (5x3.2)
יציבות התדר
±150ppm
גודל / מידה
אורך 0.197‏ אינץ' x‏ רוחב 0.126‏ אינץ' (5.00 מ"מ x‏ 3.20‏ מ"מ)
אפיצות תדר
±50ppm
גובה - מקובע (מרבי)
0.059‏ אינץ' (1.50‏ מ"מ)
קיבוליות עומס
8pF