STDCZS3-40M
מק"ט מוצר של DigiKey
644-STDCZS3-40MTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
644-STDCZS3-40MCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
644-STDCZS3-40MDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
STDCZS3-40M
תיאור
CRYSTAL 40.0000MHZ 8PF SMD
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
40 MHz ±15ppm גבישים 8pF 60 Ohms ‎4-SMD, ללא מוליכים
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
STDCZS3-40M דגמים
מאפייני המוצר
סינון מוצרים דומים
קטגוריה
ESR (התנגדות טורית שקולה)
60 Ohms
יצרן
אופן פעולה
בסיסי
סדרה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
ערכים נקובים
AEC-Q200
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
סוג
גבישMHz
מארז‏ / תיבה
תדר
40 MHz
מארז ההתקן של הספק
SMD‏-4‏ (1.6‏x‏2‏)
יציבות התדר
±50ppm
גודל / מידה
אורך 0.079‏ אינץ' x‏ רוחב 0.063‏ אינץ' (2.00 מ"מ x‏ 1.60‏ מ"מ)
אפיצות תדר
±15ppm
גובה - מקובע (מרבי)
0.020‏ אינץ' (0.50‏ מ"מ)
קיבוליות עומס
8pF