STDMUB1-32.768K
מק"ט מוצר של DigiKey
644-STDMUB1-32.768KTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
644-STDMUB1-32.768KCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
644-STDMUB1-32.768KDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
STDMUB1-32.768K
תיאור
CRYSTAL 32.7680KHZ 12.5PF SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 16
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
32.768 kHz ±20ppm גבישים 12.5pF 80 kOhms 2-SMD, No Lead
מודלים EDA/CAD
STDMUB1-32.768K דגמים
קטגוריה
ESR (התנגדות טורית שקולה)
80 kOhms
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
סוג
kHz גביש (מזלג כוונון)
מארז ההתקן של הספק
SMD‏-2‏ (1.2‏x‏2.05‏)
תדר
32.768 kHz
גודל / מידה
אורך 0.081‏ אינץ' x‏ רוחב 0.047‏ אינץ' (2.05 מ"מ x‏ 1.20‏ מ"מ)
אפיצות תדר
±20ppm
גובה - מקובע (מרבי)
0.024‏ אינץ' (0.60‏ מ"מ)
קיבוליות עומס
12.5pF