NNAMC1580PCEV
מק"ט מוצר של DigiKey
1816-1008-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
NNAMC1580PCEV
תיאור
EVAL KIT MODULE 0 DEG 158MM
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
NNAMC1580PC01 Neonode Touch Sensor Module קרבה, מגע IR לוחות הערכה - חיישנים
קטגוריה
תחום חישה
158 מ"מ × 134 מ"מ
יצרן
Neonode Inc.
ממשק
I2C, USB
סדרה
מתח - הספקה
4.75V ~ 5.25V