NNAMC2090PCEV
מק"ט מוצר של DigiKey
1816-1010-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
NNAMC2090PCEV
תיאור
EVAL KIT MODULE 0 DEG 209MM
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
NNAMC2090PC01 Neonode Touch Sensor Module קרבה, מגע IR לוחות הערכה - חיישנים
קטגוריה
תחום חישה
209 מ"מ × 194 מ"מ
מתח - הספקה
4.75V ~ 5.25V