NNAMC3460PCEV
מק"ט מוצר של DigiKey
1816-1013-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
NNAMC3460PCEV
תיאור
EVAL KIT MODULE 0 DEG 346MM
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
NNAMC3460PC01 Neonode Touch Sensor Module קרבה, מגע IR לוחות הערכה - חיישנים
קטגוריה
תחום חישה
346 מ"מ × 208 מ"מ
מתח - הספקה
4.75V ~ 5.25V