ESHSR-0003C0-002R7 פריט שהתיישן ואינו מיוצר עוד.
תחליפים זמינים:
ישירים
Maxwell Technologies
קיים במלאי: 35,426
גיליון נתונים
דומים
Eaton - Electronics Division
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
דומים
Eaton - Electronics Division
3 F (EDLC) סופר-קבלים 2.7 V רדיאלי, תיבה 55mOhm 1000 שעות ב-85°C
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
ESHSR-0003C0-002R7
ESHSR-0003C0-002R7
מק"ט מוצר של DigiKey
589-1000-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ESHSR-0003C0-002R7
תיאור
CAP 3F -10% +20% 2.7V T/H
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
קטגוריה
אורך חיים @ טמפרטורה
1000 שעות ב-85°C
יצרן
Maxwell Technologies
סיומת
פיני PC
סדרה
סוג ההרכבה
חור מעבר
אריזה
בתפזורת
מארז‏ / תיבה
רדיאלי, תיבה
סטטוס החלק
מוצר שהתיישן
ריווח מוליכים
קיבוליות
3 F
גודל / מידה
טולרנס
-10%, +20%
גובה - מקובע (מרבי)
מתח - נומינלי
2.7 V
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 65°C
ESR (התנגדות טורית שקולה)
55mOhm