LPH1-04C24-2780-00
מק"ט מוצר של DigiKey
LPH1-04C24-2780-00-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
LPH1-04C24-2780-00
תיאור
LED MOD XHP70.2 WH LNR STR 2700K
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 26
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
תאורת LED שבב-על-לוח (COBs) מחוללי LED‏ מודולים מודול LED XHP70.2 לבן, חם פס אורות קווי
קטגוריה
זרם - בדיקה
1.05A
יצרן
New Energy
טמפרטורה - בדיקה
85°C
סדרה
מתח - קדומני (Vf) (טיפוסי)
44.8V
אריזה
מגש
Lumens/Watt @ זרם - בדיקה
126lm/W
סטטוס החלק
פעיל
זרם - מקס'
2.4A