1PS76SB10-QF
מק"ט מוצר של DigiKey
1727-1PS76SB10-QF-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
1PS76SB10-QF
תיאור
DIODE SCHOTTKY 30V 200MA SOD323
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 99
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
דיודות 30 V 200mA הרכבה משטחית SOD-323
קטגוריה
זרם - דלף הפוך @ Vr
2 µA @ 25 V
יצרן
קיבוליות @ Vr‏, F
10pF ב-1V, 1MHz
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
דירוג
לרכב
סטטוס החלק
פעיל
הרשאה
AEC-Q101
טכנולוגיה
סוג ההרכבה
מתח - DC הפוך (Vr) (מקס')
30 V
מארז‏ / תיבה
זרם - מיושר, ממוצע (Io)
200mA
מארז ההתקן של הספק
SOD-323
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
800 mV @ 100 mA
טמפרטורת פעולה - צומת
125°C
מהירות
אות חלש עד זרם Io ‎200mA‎, כל מהירות