1PS76SB70,115 | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | DIODE SCHOTTKY 70V 70MA SOD323 |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 30 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | דיודות 70 V 70mA הרכבה משטחית SOD-323 |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | 1PS76SB70,115 דגמים |
קטגוריה | מהירות אות חלש עד זרם Io 200mA, כל מהירות |
יצרן | זרם - דלף הפוך @ Vr 10 µA @ 70 V |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | קיבוליות @ Vr, F 2pF ב-0V, 1MHz |
סטטוס החלק פעיל | סוג ההרכבה |
טכנולוגיה | מארז / תיבה |
מתח - DC הפוך (Vr) (מקס') 70 V | מארז ההתקן של הספק SOD-323 |
זרם - מיושר, ממוצע (Io) 70mA | טמפרטורת פעולה - צומת 150°C (מקס') |
מתח - קדמי (Vf) (מקס') @ If 1 V @ 15 mA | מספר מוצר בסיס |