74AHC1G66GV-Q100H
מק"ט מוצר של DigiKey
1727-74AHC1G66GV-Q100HTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
1727-74AHC1G66GV-Q100HCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
1727-74AHC1G66GV-Q100HDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
74AHC1G66GV-Q100H
תיאור
IC SWITCH SPST-NOX1 22OHM SC74A
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 16
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
1 מתג מעגל-משולב (IC) מעגל 1:1 22Ohm SC-74A
קטגוריה
רוחב פס ‎-3db‎‏
280MHz
יצרן
Nexperia USA Inc.
קיבוליות ערוץ ((CS(off), CD(off)
10pF
סדרה
זרם - זליגה ((IS(off) (מקס')
100nA
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C (TA)
סטטוס החלק
פעיל
דירוג
לרכב
מעגל מיתוג
SPST - NO
הרשאה
AEC-Q100
מעגל מולטיפלקסר/דה-מולטיפלקסר
1:1
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מספר המעגלים
1
מארז‏ / תיבה
SC-74A, SOT-753
התנגדות מצב-מופעל (מקס')
22Ohm
מארז ההתקן של הספק
SC-74A
מתח - הספקה, יחידה (+V)
2V ~ 5.5V