74AHC1G66GW-Q100H | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | IC SWITCH SPST-NOX1 22OHM 5TSSOP |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 14 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 1 מתג מעגל-משולב (IC) מעגל 1:1 22Ohm 5-TSSOP |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | 74AHC1G66GW-Q100H דגמים |
קטגוריה | רוחב פס -3db 280MHz |
יצרן Nexperia USA Inc. | קיבוליות ערוץ ((CS(off), CD(off) 10pF |
סדרה | זרם - זליגה ((IS(off) (מקס') 100nA |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | טמפרטורת פעולה -40°C ~ 125°C (TA) |
סטטוס החלק פעיל | דירוג לרכב |
מעגל מיתוג SPST - NO | הרשאה AEC-Q100 |
מעגל מולטיפלקסר/דה-מולטיפלקסר 1:1 | סוג ההרכבה הרכבה משטחית |
מספר המעגלים 1 | מארז / תיבה 5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353 |
התנגדות מצב-מופעל (מקס') 22Ohm | מארז ההתקן של הספק 5-TSSOP |
מתח - הספקה, יחידה (+V) 2V ~ 5.5V | מספר מוצר בסיס |