74LVC1G3157GW-Q10H
מק"ט מוצר של DigiKey
1727-8423-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
1727-8423-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
1727-8423-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
74LVC1G3157GW-Q10H
תיאור
IC SWITCH SPDT X 1 10OHM 6TSSOP
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
1 מתג מעגל-משולב (IC) מעגל 2:1 10Ohm ‎6-TSSOP‎
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
74LVC1G3157GW-Q10H דגמים
קטגוריה
רוחב פס ‎-3db‎‏
300MHz
יצרן
Nexperia USA Inc.
הזרקת מטען
7.5pC
סדרה
קיבוליות ערוץ ((CS(off), CD(off)
6pF
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
זרם - זליגה ((IS(off) (מקס')
5µA
סטטוס החלק
פעיל
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C (TA)
מעגל מיתוג
SPDT
דירוג
לרכב
מעגל מולטיפלקסר/דה-מולטיפלקסר
2:1
הרשאה
AEC-Q100
מספר המעגלים
1
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
התנגדות מצב-מופעל (מקס')
10Ohm
מארז‏ / תיבה
‎6-TSSOP‏, SC-88‏, SOT-363
מתח - הספקה, יחידה (+V)
1.65V ~ 5.5V