74LVC1G32GW,125
מק"ט מוצר של DigiKey
1727-3102-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
1727-3102-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
1727-3102-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
74LVC1G32GW,125
תיאור
IC GATE OR 1CH 2-INP 5TSSOP
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
שער OR IC 1 ערוץ ‎5-TSSOP‎
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
74LVC1G32GW,125 דגמים
קטגוריה
זרם - יציאה גבוה, יציאה נמוך
32mA, 32mA
יצרן
רמה לוגית - נמוכה
‎0.7V ~ 0.8V
סדרה
רמה לוגית - גבוהה
1.7V ~ 2V
Digi-Reel®
שיהוי התפשטות מקסימלי @ V‏, CL מקסימלי
4ns ב-5V, 50pF
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
סוג לוגיקה
מארז ההתקן של הספק
‎5-TSSOP‎
מספר הכניסות
2
מארז‏ / תיבה
5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353
מתח - הספקה
1.65V ~ 5.5V