74LVC1G32GW-Q100H | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | IC GATE OR 1CH 2-INP 5TSSOP |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 12 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | שער OR IC 1 ערוץ 5-TSSOP |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | 74LVC1G32GW-Q100H דגמים |
קטגוריה | רמה לוגית - נמוכה 0.7V ~ 0.8V |
יצרן | רמה לוגית - גבוהה 1.7V ~ 2V |
סדרה | שיהוי התפשטות מקסימלי @ V, CL מקסימלי 4ns ב-5V, 50pF |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | טמפרטורת פעולה -40°C ~ 125°C |
סטטוס החלק פעיל | דירוג לרכב |
סוג לוגיקה | הרשאה AEC-Q100 |
מספר המעגלים 1 | סוג ההרכבה הרכבה משטחית |
מספר הכניסות 2 | מארז ההתקן של הספק 5-TSSOP |
מתח - הספקה 1.65V ~ 5.5V | מארז / תיבה 5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353 |
זרם - רגיעה (מקס') 4 µA | מספר מוצר בסיס |
זרם - יציאה גבוה, יציאה נמוך 32mA, 32mA |