74LVC1G32GW-Q100H
מק"ט מוצר של DigiKey
1727-8424-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
1727-8424-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
1727-8424-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
74LVC1G32GW-Q100H
תיאור
IC GATE OR 1CH 2-INP 5TSSOP
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
שער OR IC 1 ערוץ ‎5-TSSOP‎
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
74LVC1G32GW-Q100H דגמים
קטגוריה
רמה לוגית - נמוכה
‎0.7V ~ 0.8V
יצרן
רמה לוגית - גבוהה
1.7V ~ 2V
סדרה
שיהוי התפשטות מקסימלי @ V‏, CL מקסימלי
4ns ב-5V, 50pF
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
סטטוס החלק
פעיל
דירוג
לרכב
סוג לוגיקה
הרשאה
AEC-Q100
הרכבה משטחית
מספר הכניסות
2
מארז ההתקן של הספק
‎5-TSSOP‎
מתח - הספקה
1.65V ~ 5.5V
מארז‏ / תיבה
5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353
זרם - רגיעה (מקס')
4 µA
מספר מוצר בסיס
זרם - יציאה גבוה, יציאה נמוך
32mA, 32mA