74LVC4066PW-Q100J | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | IC SW SPST-NOX4 10OHM 14TSSOP |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 16 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 4 מתג מעגל-משולב (IC) מעגל 1:1 10Ohm 14-TSSOP |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
קטגוריה | הזרקת מטען 7.5pC |
יצרן Nexperia USA Inc. | קיבוליות ערוץ ((CS(off), CD(off) 8pF |
סדרה | זרם - זליגה ((IS(off) (מקס') 5µA |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | ערב-דיבור (Crosstalk) -56dB ב-1MHz |
סטטוס החלק פעיל | טמפרטורת פעולה -40°C ~ 125°C (TA) |
מעגל מיתוג SPST - NO | דירוג לרכב |
מעגל מולטיפלקסר/דה-מולטיפלקסר 1:1 | הרשאה AEC-Q100 |
מספר המעגלים 4 | סוג ההרכבה הרכבה משטחית |
התנגדות מצב-מופעל (מקס') 10Ohm | מארז / תיבה 14-TSSOP (רוחב "0.173, 4.40 מ"מ) |
מתח - הספקה, יחידה (+V) 1.65V ~ 5.5V | מארז ההתקן של הספק 14-TSSOP |
זמן מיתוג (Ton, Toff) (מקס') 3.9ns, 5ns | מספר מוצר בסיס |
רוחב פס -3db 500MHz |