74LVC4066PW-Q100J
מק"ט מוצר של DigiKey
1727-74LVC4066PW-Q100JTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
1727-74LVC4066PW-Q100JCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
1727-74LVC4066PW-Q100JDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
74LVC4066PW-Q100J
תיאור
IC SW SPST-NOX4 10OHM 14TSSOP
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 16
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
4 מתג מעגל-משולב (IC) מעגל 1:1 10Ohm 14-TSSOP
קטגוריה
הזרקת מטען
7.5pC
יצרן
Nexperia USA Inc.
קיבוליות ערוץ ((CS(off), CD(off)
8pF
סדרה
זרם - זליגה ((IS(off) (מקס')
5µA
Digi-Reel®
ערב-דיבור (Crosstalk)
-56dB ב-1MHz
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C (TA)
מעגל מיתוג
SPST - NO
דירוג
לרכב
מעגל מולטיפלקסר/דה-מולטיפלקסר
1:1
הרשאה
AEC-Q100
מספר המעגלים
4
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
התנגדות מצב-מופעל (מקס')
10Ohm
מארז‏ / תיבה
‎14-TSSOP‏ (רוחב "0.173‏, 4.40 מ"מ)
מתח - הספקה, יחידה (+V)
1.65V ~ 5.5V
מארז ההתקן של הספק
14-TSSOP
זמן מיתוג (Ton, Toff) (מקס')
3.9ns, 5ns
מספר מוצר בסיס
רוחב פס ‎-3db‎‏
500MHz