BAS70-07S,115 | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | DIODE ARR SCHOTT 70V 70MA 6TSSOP |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 26 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | מערך דיודות 2 בלתי תלויים 70 V 70mA (DC) הרכבה משטחית 6-TSSOP, SC-88, SOT-363 |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | BAS70-07S,115 דגמים |
קטגוריה | מתח - קדמי (Vf) (מקס') @ If 1 V @ 15 mA |
יצרן Nexperia USA Inc. | מהירות אות חלש עד זרם Io 200mA, כל מהירות |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | זרם - דלף הפוך @ Vr 10 µA @ 70 V |
סטטוס החלק פעיל | טמפרטורת פעולה - צומת 150°C (מקס') |
תצורת דיודה 2 בלתי תלויים | סוג ההרכבה הרכבה משטחית |
טכנולוגיה שוטקי (Schottky) | מארז / תיבה 6-TSSOP, SC-88, SOT-363 |
מתח - DC הפוך (Vr) (מקס') 70 V | מארז ההתקן של הספק 6-TSSOP |
זרם - מיושר, ממוצע (Io) (לדיודה) 70mA (DC) | מספר מוצר בסיס |