BSN20BKR
מק"ט מוצר של DigiKey
1727-2341-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
1727-2341-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
1727-2341-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BSN20BKR
תיאור
MOSFET N-CH 60V 265MA TO236AB
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
תעלת N 60 V 265mA (Ta) 310mW (Ta) הרכבה משטחית TO-236AB
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
BSN20BKR דגמים
קטגוריה
Vgs(th)‎‏ (מקס') @ Id
V‏1.4‏ ב-µA‏250‏
יצרן
מטען שער (Qg)‏ (מקס') ב- Vgs
0.49 nC @ 4.5 V
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
Vgs (מקס')
±20V
סטטוס החלק
ההפצה הופסקה אצל DigiKey
קיבוליות כניסה (Ciss‏) (מקס') ב- Vds
20.2 pF @ 30 V
סוג FET
פיזור הספק (מקס')
310mW (Ta)
טכנולוגיה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TJ)
מתח מרזב-למקור (Vdss)
60 V
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
זרם - מרזב רצוף (Id) ב- 25°C
מארז ההתקן של הספק
TO-236AB
מתח דחיפה (Rds On מקס', Rds On מינ')
10V