BUK765R0-100E,118 | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | MOSFET N-CH 100V 120A D2PAK |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 16 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | תעלת N 100 V 120A (Tc) 357W (Tc) הרכבה משטחית D2PAK |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
קטגוריה | מטען שער (Qg) (מקס') ב- Vgs 180 nC @ 10 V |
יצרן | Vgs (מקס') ±20V |
סדרה | קיבוליות כניסה (Ciss) (מקס') ב- Vds 11810 pF @ 25 V |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | פיזור הספק (מקס') 357W (Tc) |
סטטוס החלק פעיל | טמפרטורת פעולה -55°C ~ 175°C (TJ) |
סוג FET | דירוג לרכב |
טכנולוגיה | הרשאה AEC-Q101 |
מתח מרזב-למקור (Vdss) 100 V | סוג ההרכבה הרכבה משטחית |
זרם - מרזב רצוף (Id) ב- 25°C | מארז ההתקן של הספק D2PAK |
מתח דחיפה (Rds On מקס', Rds On מינ') 10V | מארז / תיבה |