BUK765R0-100E,118
מק"ט מוצר של DigiKey
1727-7135-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
1727-7135-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
1727-7135-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BUK765R0-100E,118
תיאור
MOSFET N-CH 100V 120A D2PAK
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 16
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
תעלת N 100 V 120A (Tc) 357W (Tc) הרכבה משטחית ‎D2PAK‎
קטגוריה
מטען שער (Qg)‏ (מקס') ב- Vgs
180 nC @ 10 V
יצרן
Vgs (מקס')
±20V
סדרה
קיבוליות כניסה (Ciss‏) (מקס') ב- Vds
11810 pF @ 25 V
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
פיזור הספק (מקס')
357W (Tc)
סטטוס החלק
פעיל
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 175°C (TJ)
סוג FET
דירוג
לרכב
טכנולוגיה
הרשאה
AEC-Q101
מתח מרזב-למקור (Vdss)
100 V
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
זרם - מרזב רצוף (Id) ב- 25°C
מארז ההתקן של הספק
‎D2PAK‎
מתח דחיפה (Rds On מקס', Rds On מינ')
10V