BUK7K18-40EX
מק"ט מוצר של DigiKey
1727-1852-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
1727-1852-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
1727-1852-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BUK7K18-40EX
תיאור
MOSFET 2N-CH 40V 24.2A LFPAK56D
תיאור מפורט
MOSFET‏ - מערכים 40V 24.2A 38W הרכבה משטחית LFPAK56D
קטגוריה
מטען שער (Qg)‏ (מקס') ב- Vgs
11.8nC ב-10V
יצרן
Nexperia USA Inc.
קיבוליות כניסה (Ciss‏) (מקס') ב- Vds
808pF ב-25V
Digi-Reel®
הספק - מקס'
38W
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 175°C (TJ)
טכנולוגיה
MOSFET (תחמוצת מתכת)
דירוג
לרכב
תצורה
2 תעלות N (כפול)
הרשאה
AEC-Q100
מתח מרזב-למקור (Vdss)
40V
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
זרם - מרזב רצוף (Id) ב- 25°C
24.2A